Пошиття бюстгальтерів

Пошиття бюстгальтерів – ми “за”, а Ви, Шановні гості нашого сайту? Чому у нас виникає це питання? І потім чому у нас таки виникає бажання пошити бюстгальтер своїми руками? Здавалося б, можна піти до магазину та купити готовий виріб. Але не все так просто.

Який вибрати бюстгальтер, це завжди проблема у багатьох жінок. Вибір начебто є, але купити часто нічого.

По-перше, щоб купити той виріб, який підійде тобі на всі 100%, потрібно витратити багато часу і не факт, що тобі пощастить його купити. Я почала шити собі бюстгальтери, бо люблю натуральну, комфортну нижню білизну. Коли я одягаю синтетичну білизну, я відчуваю сильний дискомфорт. Отже, це перша причина, через яку Ви почнете шити собі бюстгальтери самостійно.

По-друге, у всіх жінок різна форма та розмір грудей. Часто буває, що підібрати бюстгальтер бажаної форми, розміру, кольору дуже нелегко. Що робити? Вихід є. Змоделювати форму бюстгальтера своїми руками і пошити його самостійно. Ми Вам у цьому допоможемо. Головне, щоб було у Вас бажання та можливість.

Під можливістю я маю на увазі наявність швейної машинки, яка робить не тільки прямий рядок, але обов’язково для пошиття білизни потрібний рядок – зигзаг.

По-третє, і можливо для багатьох найактуальніше зараз, це економія грошей. Бюстгальтер, пошитий своїми руками, завжди коштуватиме Вам дешевше, ніж куплений у магазині.

Іноді виникає маленька проблемка, де купити оздоблювальну гумку або бретелі, де купити тунельну стрічку (часто її називають куліскою для кісточок) та каркаси (кісточки) потрібного розміру, застібки та регулятори.

В одному магазині продають бежеву оздоблювальну гумку, в іншому – сині застібки, у третьому – коричневу бретельную гумку, каркаси не відповідного розміру, а тунельну стрічку в магазинах взагалі купити не можна. Її там просто не продають.

Всю необхідну фурнітуру для пошиття бюстгальтерів (жіночої білизни) можна вибрати та купити на нашому сайті в Маркеті викрійок та фурнітури для білизни. Також ми підготували набори фурнітури у різних кольорах. Купівля такого набору спрощує та економить процес пошиття ліфчика. Асортименти фурнітури ми постійно поповнюємо.

Отже, сподіваюся, що я переконала Вас, що шити самостійно собі бюстгальтери це можливо і навіть потрібно. А багатьом буде навіть цікаво та захоплююче. Адже шиття – це творчість. Не “відкладайте в довгу шухляду”, спробуйте пошити і все у Вас обов’язково вийде!

З любов’ю, Світлана.

Залишити відповідь