Літній комплект САННІ

Літній комплект САННІ складається з ліфа та трусиків ТАНГА.

Ліф САННІ зручний, комфортний і в той же час забезпечує хорошу підтримку та форму грудей.

Ліфчик має округлу чашку із застосуванням кісточок. Чашка ліфа має один шов, який плавно переходить від горизонтального до вертикального напрямку. Пояс ліфа вкорочений, підтягує груди з боків.

Викрійка ліфа Санні розроблена для тканин, що не розтягуються.

Ліф простий у виготовленні. Для повсякденного носіння його рекомендується шити з натуральних тканин. Чашку і пояс бюстгальтера ми шиємо з бавовняної трикотажної тканини без еластану з невеликим поперечним розтягуванням (10%).

Викрійку ліфа пропонуємо для розмірів чашки АА, А, В, С, D.

Замість застібки у ліфі, а також у трусиках використовуємо зав’язки.

Викрійка жіночих трусів ТАНГА пропонується в 6 розмірах обхвату стегон: 88см, 92см, 96см, 100см, 104см, 108см і в двох варіантах по висоті: низька і висока посадка.

Також для тканин різної розтяжності є три варіанти: коли тканина розтягується на 10%, 20% і 30%.

Готові викрійки ліфа і трусиків САННІ представлені на аркушах формату А4 в натуральну величину у форматі PDF на сторінці Маркета готових викрійок для бюстгальтера.  

Після оформлення замовлення та оплати Ви отримаєте викройки в електронному вигляді на Вашу електронну поштову адресу. Вам потрібно лише роздрукувати викрійки на аркушах формату А4, вирізати і, якщо потрібно, склеїти. Більш детально Ви можете прочитати на сторінці Як працювати з готовими викрійками.

Комплект білизни Санні пошитий із відрізків кулірної тканини, що залишилася після пошиття ось такої блузки футболки.

Горловина, манжети та низ футболки оброблений трикотажною тканиною рибаною, що підходить за кольором.

Дуже часто у нас залишаються шматочки тканини від пошиття суконь, блуз, сарафанів, усіляких футболочок. Адже з цих відрізків можуть вийти оригінальні бюстгальтери, трусики або комплекти білизни, як у цьому випадку. Адже для пошиття таких речей багато тканини не потрібне.

Так що, пробуйте, шийте та радуйте себе та своїх близьких неповторними та оригінальними обновками!

Ознайомлювальне відео дивіться на Youtube: