Пошиття жіночих трусиків

Процес пошиття жіночих трусиків дуже простий і сам по себе не займає багато часу. Тут дуже важлива попередня підготовка.

Сам процес пошиття Ви знайдете нижче, а зараз йтиметься про підготовку до пошиття.

Спочатку підбираємо тканину.

Вам знадобиться невеликий шматочок еластичної тканини, десь 100*30 см. Бажано, щоб це була 100% натуральна, трикотажна, тонка тканина або натуральна тканина з додаванням еластичної нитки.

Внутрішня деталь ластовиці в будь-яких трусиках має бути з натуральної бавовняної тканини.

Також Вам знадобиться окантувальна гумка для обробки зрізів.

Підбираємо нитки та голку для швейної машинки.

Добре, якщо у Вас є оверлок та розпошивальна машина, а якщо ні, то можна шити трусики і на звичайній швейній машині із «зіг-загом».

Товщина нитки має відповідати товщині тканини. А товщина голки має відповідати нитці.

Але в будь-якому випадку, обов’язково використовуйте голку для трикотажних тканин і бажано текстуровану поліефірну нитку. Дивіться відео: “Як шити трикотаж на звичайній швейній машинці”

Також Вам знадобиться викрійка трусів. Викрійку слід підбирати за своїм розміром, а також з урахуванням розтяжності тканини. Дивіться відео: “Вибирайте викрійку трусів за розтяжністю тканини”.

Розглянемо послідовність та деталі пошиття трусів ТАНГА.

  1.  Викрійка

Викрійка трусів складається з 3-х деталей: передня деталь зі згином, задня деталь зі згином і ластовиця зі згином (2 дет.).

2.  Розкрій

Тканину складаємо вдвічі, згин тканини – по пайовій нитці. Припуски на шви шириною від 0,5 см до 0,7 см залишаємо тільки у швах з’єднання передньої та задньої деталей з ластовицею.

Деталі трусів вирізаємо.

      3. Пошиття

Зшиваємо передню та задню деталь з ластовицею.

Спочатку з’єднуємо задню деталь з ластовицею лицьова до лицьової, а потім другу деталь ластовиці лицьовою стороною прикладаємо до виворітної сторони задньої деталі трусів. Таким чином, задня деталь знаходиться між двома лицьовими сторонами деталей ластовиці.

Зшиваємо деталі оверлочним швом, ширина шва від 0,5 до 0,7 см в залежності від припуску на шви. Такий шов слід зробити на оверлоку, але можна і на звичайній швейній машині, якщо машинка має таку функцію.

Пришиваємо ластовицю до передньої деталі трусів.

Для цього до лицьової сторони передньої частини трусів прикладаємо лицьову частину ластовиці. Потім згортаємо задню і передню деталі трубочкою, відвертаємо другу внутрішню деталь ластовиці вгору і прикладаємо до передньої деталі трусів і зшиваємо оверлочним швом.

Розвертаємо трусики.

Обробляємо спочатку нижні, а потім і верхні зрізи окантувальною гумкою. Пришиваємо бантики.

Трусики готові!

Детальніше дивіться у відео: “Як пошити жіночі труси”.