Шиємо бюстгальтер своїми руками

Шиємо бюстгальтер своїми руками – вибираємо модель бюстгальтера, яку Вам хотілося б пошити.

У багатьох виникає питання: як навчитися пошити бюстгальтер самостійно?

Як пошити бюстгальтер? Нагадуємо, що для пошиття необхідно мати швейну машинку, яка робить не тільки прямий рядок, але обов’язково для пошиття білизни потрібний рядок – зигзаг. Ну і, звичайно, потрібне Ваше бажання навчитися шити білизну.

Готові викрійки бюстгальтерів у розмірах чашки: АА, А, В, С, D  і DD  Ви можете знайти в Маркеті готових викрійок і фурнітури за посиланням: https://market.koba.in.ua.

Ми пропонуємо нашим читачам Майстер-класи з пошиття різних моделей бюстгальтерів у доступному та зрозумілому форматі.

Як пошити бюстгальтер Жоржета дивіться відеоурок на нашому каналі в Youtube за посиланням: https://youtu.be/Rt0iGXBRRtM.

Майстер-клас з пошиття мереживного бюстгальтера Анжеліка Ви знайдете на нашому Youtube каналі за посиланням: https://youtu.be/I4NMYrSefnU.

За рештою моделей бюстгальтерів розроблені докладні покрокові інструкції з пошиття, ілюстровані фотографіями, у форматі PDF.

Якщо Ви хочете навчитися спочатку робити викрійку бюстгальтера своїми руками, а потім шити, то вибирайте моделі бюстгальтерів  Єва, Анжілика, Жасмін.

Моделі бюстгальтерів Єва, Анжілика  Ви можете пошити не тільки за готовими викрійками, а й за своїми персональними викрійками, зробленими Вами самостійно.

Вибирайте модель бюстгальтера, що сподобалася Вам, на сторінці  Маркета.

У Маркеті готових викрійок і фурнітури Ви можете вибрати готову викрійку цієї моделі бюстгальтера за своїм розміром і фурнітуру для пошиття бюстгальтера у різних кольорах.

Ми відповідаємо на всі Ваші запитання та побажання.

Пропонуємо Вам Майстер-класи з самостійного пошиття бюстгальтерів двох найпопулярніших моделей. Ви навчитеся будувати викрійку обраної моделі за своїми індивідуальними мірками і по ній шити бюстгальтер.

Формат майстер-класів – відео-уроки. Все доступно та зрозуміло.

Результат – це готовий, пошитий Ваш виріб.

 

Залишити відповідь