Про нас

Про нас – ми розповімо, як навчитися шити своїми руками; ми відносно молода команда, оскільки працюємо разом лише кілька років. Інтереси та смаки у нас різні, але поєднує нас бажання дізнатися і зробити щось нове, творити, створювати, змінювати світ на краще та допомагати в цьому іншим.
Розповім трохи про себе.

Мене звати Світлана.
Коли мене запитують про головне хобі в моєму житті, я кажу, що їх два – це подорожі та шиття. Сьогодні у мене на першому місці шиття.

Шию я з 14 років. Саме тоді, у школі на уроках праці вчителька показала нам, як робити викрійку-основу блузки, як робити перенесення виточок, якими методами обробляти горловину, викроювати та пришивати комір, як підшивати низ виробу, викроювати та пришивати рукава.

Як же мені подобалися ті уроки праці! Вже тоді у школі я пошила собі багато речей: сукні, брюки, костюми. Тоді шиття мене захопило повністю. І до цього дня, я шию при першій нагоді і отримую від цього творчого процесу велике задоволення.

І ось я відкрила нову сторінку у своїй творчості – це пошиття нижньої білизни. Я вирішила почати з пошиття бюстгальтерів. Повірте мені, пошити гарний, зручний, комфортний бюстгальтер своїми руками виявилося зовсім не складно, а дуже просто і цікаво.

Варіацій бюстгальтерів є багато, як і запитів до них у прекрасної половини людства. Для тих, хто не хоче розбиратися в тонкощах розробки та конструювання викрійок, а таких людей більшість, я пропоную вже готові викрійки на різні смаки та потреби, а також докладні майстер-класи з пошиття нижньої білизни.
Майстер-клас – це покрокова інструкція з пошиття білизни, що включає текст, відео чи фотографії. За ними зовсім не важко пошити бюстгальтер своїми руками. А для тих, хто хоче зробити викрійку бюстгальтера самостійно, я підготую матеріал з цієї теми у вигляді майстер-класу або семінару.

Дорогі гості нашого сайту, реєструйтесь для отримання розсилок про новинки!

Шийте та отримуйте задоволення від творчості!

З любов’ю, Світлана

Изменение размера Изменение размера IMG_74601

Залишити відповідь